Отстранете ја позадината на сликата*Датотеките се избришани по 24 часа


или Повлечете и пуштете ги датотеките овде


Поставување

0%

Отстранете ја позадината на сликата:
Како да се отстрани позадината од сликата

1.
За да конвертирате отстранета позадина од слика, повлечете и испуштете или кликнете на нашата област за поставување за да ја поставите датотеката

2.
Вашата датотека ќе оди на ред

3.
Нашиот софтвер за машинско учење/вештачка интелигенција ќе ја отстрани сликата за заднина

4.
Зачувајте го вашиот PNG со отстранета позадина.

Отстранете ја позадината на сликатаОценете ја оваа алатка

4.06/5 - 201 гласови
Или оставете ги вашите датотеки тука

120,208
Конвертирани датотеки
Проект со отворен код. Проверете го кодот што ја извршува оваа алатка на GitHub . Направено од nadermx

Политика за приватност Услови на услугата За нас Контактирајте не API

© 2024 BackgroundRemoverAI.com | VPS.org LLC